Nábor nových členů

Datum Týmy Místo Skóre
03. 10. 2021 Florbal Litomyšl - 1. FBC Polička Tréninkové centrum Sokoli Pardubice : 5
03. 10. 2021 HAGA Pardubice B - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice : 5
23. 10. 2021 Florbal Litomyšl - IBK Holice SH Gymnázium Polička : 4
23. 10. 2021 ŽSK Třemošnice - Florbal Litomyšl SH Gymnázium Polička : 6
30. 10. 2021 FBC TJ Draci Lanškroun - Florbal Litomyšl Víceúčelová SH Dolní Dobrouč : 3
30. 10. 2021 Florbal Litomyšl - Marilan Pardubice Víceúčelová SH Dolní Dobrouč : 7
20. 11. 2021 Florbal Litomyšl - SK Spartak Slatiňany MSH Litomyšl : 5
20. 11. 2021 FBK Piráti Sokol Chrudim B - Florbal Litomyšl MSH Litomyšl : 7
12. 12. 2021 Klub SPV Pardubice B - Florbal Litomyšl SH ZŠ Rokytnice v O. h. : 10
12. 12. 2021 Florbal Litomyšl - FBC LETOHRAD Orel Orlice B SH ZŠ Rokytnice v O. h. : 4
08. 01. 2022 SOKOLI Pardubice Excellent C - Florbal Litomyšl SH Gymnázium Polička : 3
08. 01. 2022 Florbal Litomyšl - 1. FBC Polička SH Gymnázium Polička : 4
23. 01. 2022 IBK Holice - Florbal Litomyšl Tréninkové centrum Sokoli Pardubice : 3
23. 01. 2022 Florbal Litomyšl - ŽSK Třemošnice Tréninkové centrum Sokoli Pardubice : 9
05. 02. 2022 Florbal Litomyšl - FBC TJ Draci Lanškroun MSH Litomyšl : 5
05. 02. 2022 Marilan Pardubice - Florbal Litomyšl MSH Litomyšl : 4
26. 02. 2022 SK Spartak Slatiňany - Florbal Litomyšl SH Slatiňany : 9
26. 02. 2022 Florbal Litomyšl - FBK Piráti Sokol Chrudim B SH Slatiňany 10 : 12
12. 03. 2022 Florbal Litomyšl - Klub SPV Pardubice B SH Gymnázium Polička 12 : 7
12. 03. 2022 FBC LETOHRAD Orel Orlice B - Florbal Litomyšl SH Gymnázium Polička : 2
02. 04. 2022 Florbal Litomyšl - HAGA Pardubice B MSH Litomyšl : 4
02. 04. 2022 SOKOLI Pardubice Excellent C - Florbal Litomyšl MSH Litomyšl : 5
TEAM Z V VP P PP B
1. IBK Holice 22 17 0 4 0 52
2. SOKOLI Pardubice Excellent C 22 16 0 5 0 49
3. HAGA Pardubice B 22 14 0 7 0 43
4. FBC LETOHRAD Orel Orlice B 22 14 0 7 0 43
5. ŽSK Třemošnice 22 14 0 7 0 43
6. SK Spartak Slatiňany 22 12 0 9 0 37
7. Marilan Pardubice 22 10 0 10 0 32
8. FLORBAL LITOMYŠL B 22 9 0 10 0 30
9. 1. FBC Polička 22 8 0 12 0 26
10. FBC TJ Draci Lanškroun 22 5 0 14 0 18
11. Klub SPV Pardubice B 22 3 0 19 0 9
12. FBK Piráti Sokol Chrudim B 22 2 0 20 0 6
Jan Beneš
Jan Beneš (0)
Zápasy 8
Body 7
Branky 1
Asistence 6
Trestné minuty 2

Ondřej Beneš
Ondřej Beneš (0)
Zápasy 16
Body 16
Branky 8
Asistence 8
Trestné minuty 6

Tomáš Boštík
Tomáš Boštík (0)
Zápasy 12
Body 18
Branky 11
Asistence 7
Trestné minuty 6

Ondřej Chadima
Ondřej Chadima (0)
Zápasy 10
Body 3
Branky 0
Asistence 3
Trestné minuty 6

Tomáš Doubek
Tomáš Doubek (0)
Zápasy 4
Body 5
Branky 3
Asistence 2
Trestné minuty 12

Radim Hladík
Radim Hladík (0)
Zápasy 16
Body 24
Branky 17
Asistence 7
Trestné minuty 6

Tomáš Hochbergr
Tomáš Hochbergr (0)
Zápasy 13
Body 2
Branky 1
Asistence 1
Trestné minuty 4

Hráč Zápasy Body Branky Asistence Trestné minuty
Jan Beneš 8 7 1 6 2 hráč na ceskyflorbal.cz
Ondřej Beneš 16 16 8 8 6 hráč na ceskyflorbal.cz
Tomáš Boštík 12 18 11 7 6 hráč na ceskyflorbal.cz
Ondřej Chadima 10 3 0 3 6 hráč na ceskyflorbal.cz
Tomáš Doubek 4 5 3 2 12 hráč na ceskyflorbal.cz
Radim Hladík 16 24 17 7 6 hráč na ceskyflorbal.cz
Tomáš Hochbergr 13 2 1 1 4 hráč na ceskyflorbal.cz
Začátek Konec Poznámka
Po 19:00 20:30 Městská sportovní hala, Litomyšl
Út trénink není
St trénink není
Čt trénink není
trénink není
So trénink není
Ne trénink není

Hlavní sponzor

Zpět