Suverénní pohár před začátkem sezóny

23. 08. 2022 Aktuality

Muži uspěli v prvním kole poháru a postupují do druhého kola. O víkendu 20. a 21.8 se muži představili na domácí palubovce v 1. kole Poháru Českého florbalu. V pětičlenné skupině měli dva divizní týmy a dva týmy z regionu. V prvním zápase se utkali s FBŠ Všestary. Do zápasu vstoupili v dobrém tempu a již v 7. minutě vedli 4:0. Bohužel náš tým udělal pár chyb na vlastní polovině, a tak soupeře dostal do hry. Pvní třetina skončila 4:2. Po celý zbytek zápasu již byli florbalisté Litomyšle lepší a v zápase vyhráli 7:4. Ve druhém utkání na Litomyšl čekala Rtyně v Podkrkonoší. Po velmi povedeném výkonu Litomyšl vyhrála 5:1. Druhý den v dosti proměněné sestavě se Litomyšl utkala s Trutnovem. V zápase vyhráli 9:2. V posledním zápas proti oslabené České Skalici  zvítězili vysokým rozdílem 19:0. V prvním kole poháru nastoupilo celkem 26 hráčů. Z toho 3 brankaři a 23 hráčů. Hned 8 hráčů si připsalo první ostrý start za mužské áčko. Ve druhém kole se Florbal Litomyšl střetne se Skutčí v MSH Litomyšl.