Pojď hrát FLORBAL!

Pojď hrát FLORBAL!

31. 08. 2023 Aktuality

Baví Tě pohyb? Chceš poznat nové kamarády? Chceš si užít spoustu legrace? To vše můžeš mít, když se připojíš k naší florbalové rodině. Samozřejmě Tě naučíme, jak hrát tenhle cool sport, ale není to jen o tom. Kromě tréninků a zápasů Tě čeká i kopa zábavy, noví kamarádi, super zážitky. Uvítáme kluky i holky ... Co všechno Ti tedy může nabídnout Florbal Litomyšl?

 

První měsíc tréninků máš u nás zadarmo.

Chápeme, že všechno nové je nejdřive potřeba pořádně vyzkoušet. Proto první měsíc po svém příchodu na první trénink neplatíš vůbec nic. Až si budeš jistý, že florbal je to pravé a že chceš hrát dál, teprve potom zaplatíš členský příspěvek a budeš jedním z nás.

Můžeš obléct náš dres a účastnit se zápasů a turnajů.

Modrá a bílá barva ladí. I Ty můžeš obléct dres v našich klubových barvách se svým jménem a předvést, co ses u nás naučil, na zápasech a turnajích, a to nejen během standardní sezóny, ale i mimo ní. Účastníme se totiž i mimosezónních turnajů s mezinárodní účastí.

S florbalem začínáš a nemáš florbalku? Nevadí, půjčíme.

Vůbec nevadí, že ještě doma nemáš svoji florbalku. Vyzkoušet florbal si můžeš i tak. Nováčkům na trénincích zapůjčíme nejen florbalovou hůl, ale i ochranné brýle. Stejně tak začínajícím brankářům zapůjčíme kompletní gólmanskou výstroj. Stačí, když přijdeš sportovně oblečen a ve vhodné obuvi.

Novou florbalku si jako náš člen můžeš koupit se slevou.

Náš oddíl spolupracuje se společností Exesport, která nabízí špičkové sportovní vybavení. Každý člen našeho klubu má nárok na slevu 30 %. Minimálně jedenkrát za rok náš klub objednává vybavení hromadně, čímž pro Tebe odpadá i platba dopravy. 


Hlavní sponzor

Zpět